Ziņojums Nr. 5296

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Ķekavas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.03.06 16:03
GPS koordinātes: 24.20145, 56.83671 +/- 2.9m
Apstiprināts: 2020.03.09
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

šeit saveduši dārza atkritumus, bet sāk parādīties arī nepūstošie, jo čupa ir iesākta. Mežs nav kompastkaudze.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Ķekavas novada pašvaldībai.