Ziņojums Nr. 5286

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2020.03.06 12:03
GPS koordinātes: 24.12347, 56.97504 +/- 12.0m
Apstiprināts: 2020.03.06
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Izgāztuve arvien paplašinās. Skanstes ielas bijušie dārziņi.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Rīgas domei.