Ziņojums Nr. 5281

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2020.03.05 21:03
GPS koordinātes: 24.1845, 56.97849 +/- 50.000m
Apstiprināts: 2020.03.06
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Labdien! Redzams, ka ir bērns! Čeki ari ir! Starta iela, VEF pusē, aiz Severstaļ nedaudz uz priekšu..

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Rīgas domei.