Ziņojums Nr. 5280

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Lielrīgas reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2020.03.05 18:03
GPS koordinātes: 24.0695, 56.9684 +/- 65.000m
Apstiprināts: 2020.03.06
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Jau vairāk kā gadu kanalizācija ar izkārnījumiem plūst ārā uz ielas un ietek notekūdeņu kanalizācijā! Smird visa apkārtne un neviens neko nedara lietas labā! Ziņots jau vairākas reizes, taču bez rezultātiem. Rīga, Stūres iela 2.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Valsts vides dienesta Lielrīgas reģionālajai vides pārvaldei.