Ziņojums Nr. 5275

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2020.03.05 10:03
GPS koordinātes: 24.1555, 56.93709 +/- 5.0m
Apstiprināts: 2020.03.06
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Ilgstoši nekopts un piegružots īpašums.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Rīgas domei.