Ziņojums Nr. 5255

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2020.03.04 08:03
GPS koordinātes: 24.12393, 56.99247 +/- 1.5m
Apstiprināts: 2020.03.05
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Degušās ēkas un atkritumi degradē vidi. Pašvaldības īpašums.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Rīgas domei.