Ziņojums Nr. 5253

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2020.03.04 06:03
GPS koordinātes: 24.05709, 56.95893 +/- 8.0m
Apstiprināts: 2020.03.05
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Purva iela 4 , Rīga (zemes gabals starp ēkām Purva 2 un 4) piemēslota, nekopta teritorija. Zemes gabala malā pie ielas ir bedre, kur Purva 4 pirmā stāva iedzīvotāji lej ārā atejas spaiņus. Uz aizrādījumiem pārtraukt cūcības un antisanitāro rīcību, sakopt teritoriju, cilvēki rupji lamājas, draud fiziski izrēķināties un turpina piesārņot zemi un apkārtni.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Rīgas domei.