Ziņojums Nr. 5243

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Salaspils novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.03.03 10:03
GPS koordinātes: 24.30431, 56.8814 +/- 4.7626m
Apstiprināts: 2020.03.03
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Izgāzti ceļa malā atkritumi no būvdarbu veikšanas, ir dažāda informācija uz iepakojumiem, iespējams var identificēt izgāzeju.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Salaspils novada pašvaldībai.