Ziņojums Nr. 5231

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Ventspils novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.03.02 14:03
GPS koordinātes: 21.68533, 57.54662 +/- 6.0009m
Apstiprināts: 2020.03.02
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Pagājusi ir nedēļa nekas nav mainījies. VVD laikam gaida kad atkritumi pazudīs paši vai sāksies pavasara talka?

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Ventspils novada pašvaldībai.