Ziņojums Nr. 5218

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Latvijas valsts meži
Pieteikuma datums: 2020.03.02 13:03
GPS koordinātes: 21.79122, 57.46066 +/- 6.0009m
Apstiprināts: 2020.03.02
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Klāñu ezers - Dabas liegums vai mēslaine? Vai tiešām pēdējo 5 gadu laikā šeit nav bijis neviens vides inspektors?

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - „Latvijas valsts meži”.