Ziņojums Nr. 5210

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Siguldas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.03.02 09:03
GPS koordinātes: 24.8955, 57.16371
Apstiprināts: 2020.03.02
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Tilta ielā 17 Ķiparos, Siguldā jau vairāk kā gadu māja piesārņo apkārtni. Visas samazgas no kanalizācijas ietek vietējā grāvī...smirdoņa pamatīga.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Siguldas novada pašvaldībai.