Ziņojums Nr. 5209

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2020.03.02 09:03
GPS koordinātes: 24.05026, 56.93918
Apstiprināts: 2020.03.02
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Labdien! Gandrīz Rīgas centā, Ķemeru ielā 10, ir salauzta kanalizācija, un tas kas tēk kanalizācijā nāk grūntsūdeņos. Rīgas namu pārvaldiens nerisinā šo problēmu. Uzskatu ka tā ir ekoloģiska katastrofa!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Rīgas domei.