Ziņojums Nr. 5207

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Cēsu novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.03.02 06:03
GPS koordinātes: 25.28388, 57.31943 +/- 6.0009m
Apstiprināts: 2020.03.02
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Jau visu ziemu upīte smird pēc kanalizācijas. Ūdens arī nav dzidrs. Un veidojas pelēkas nogulsnes

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Cēsu novada pašvaldībai.