Ziņojums Nr. 5197

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2020.03.01 14:03
GPS koordinātes: 24.16753, 56.93928 +/- 12.0m
Apstiprināts: 2020.03.03
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.03.09
Atrisināšanas ilgums: 7 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Vestienas 49, Rīgā, dārza stūrī tiek dedzināti atkritumi. arī madracis ir sadedzinats.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

08.03.2020 sastādīts brīdinājuma protokols.