Ziņojums Nr. 5189

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Latvijas valsts meži
Pieteikuma datums: 2020.03.01 10:03
GPS koordinātes: 22.18102, 57.19533 +/- 4.6559m
Apstiprināts: 2020.03.02
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Tik tiešām nevar likvidēt šādas miskastes apmetnes??? Visa plastmasa pa mežu jau aiziet

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - „Latvijas valsts meži”.