Ziņojums Nr. 5184

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Jūrmalas pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2020.03.01 10:03
GPS koordinātes: 23.49282, 56.94503 +/- 6.0009m
Apstiprināts: 2020.03.03
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Jūrmala, Alejas un Bišu ielu krustojums. Milzīga izgāztuve, kas tur ir jau gadiem.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Jūrmalas pilsētas domei.