Ziņojums Nr. 5181

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Valmieras pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.03.01 09:03
GPS koordinātes: 24.42142, 57.25719 +/- 3.0m
Apstiprināts: 2020.03.03
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

nelegāls nēģu murds. kāds atbrauks?

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Valsts vides dienesta Vidzemes reģionālajai vides pārvaldei.