Ziņojums Nr. 5178

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2020.03.01 09:03
GPS koordinātes: 24.1375, 56.95832 +/- 8.576m
Apstiprināts: 2020.03.03
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

viss laukums nosēts ar atkritumiem.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Rīgas domei.