Ziņojums Nr. 5157

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Latvijas valsts meži
Pieteikuma datums: 2020.02.29 10:02
GPS koordinātes: 20.9769, 56.36896 +/- 16.002m
Apstiprināts: 2020.03.03
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Bernāti. Apslepta gruzu novietne. Dazadi sadzives atkritumi, akumulatori, elektribas vadi.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - „Latvijas valsts meži”.