Ziņojums Nr. 5148

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Valmieras reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2020.02.28 11:02
GPS koordinātes: 25.25603, 56.60822 +/- 6.0009m
Apstiprināts: 2020.03.02
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.03.27
Atrisināšanas ilgums: 27 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Labdien! Vai tas ir pareizi, ka Ehrle CarWash Aizkrauklē dubļus, ko saslauka no mazgātuves gadiem ber vienkārši krūmos pie grāvja? Jau pamatīgs slānis sakrājies. Tie taču nav tikai dubļi, bet mazgāšanas līdzekļi un eļļas utt.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Veikta pārbaude. Par konstatēto uzdots lēmums par veicamām rīcībām.