Ziņojums Nr. 5141

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2020.02.27 14:02
GPS koordinātes: 24.04935, 56.92727 +/- 1.5m
Apstiprināts: 2020.03.03
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Stipri piegružota teritorija.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Rīgas domei.