Ziņojums Nr. 5139

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Valmieras reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2020.02.27 13:02
GPS koordinātes: 25.22698, 57.31203 +/- 5.0000m
Apstiprināts: 2020.03.02
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.03.13
Atrisināšanas ilgums: 14 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Aizdomīga ciršana Cēsīs, pa ceļam uz Zvanu klintīm

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Koku ciršana ir veikta saskaņojot ar Cēsu novada pašvaldību. Ciršana veikta kad.nr. 42010070217, sakarā ar gar gājēju takas malu esošās elektrolīnijas trases tīrīšanas darbiem.