Ziņojums Nr. 5138

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Vecpiebalgas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.02.27 12:02
GPS koordinātes: 25.78714, 57.04432 +/- 8.0012m
Apstiprināts: 2020.03.02
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Atpūtnieku atstātie atkritumi Ineša ezera krastā, pirms jaunās sezonas nenāktu par ļaunu pašvaldībai vai īpašniekam sakopt teritoriju.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Vecpiebalgas novada pašvaldībai.