Ziņojums Nr. 5130

Papildu informācija

Statuss noraidīts
Organizācija Mārupes novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.02.27 09:02
GPS koordinātes: 23.99885, 56.92743 +/- 3.0m
Apstiprināts: 2020.03.03
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.03.05
Atrisināšanas ilgums: 6 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Uz zemesgabala bīstamie stkritumi, tostarp auto daļas!

Apstiprinātāja komentāri

Atkritumi atrodas Rīgas teritorija.
____________________________________
Laura Liepkalne
inspektore-lietvede
Mārupes novada pašvaldības policija
t.67933470

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Mārupes novada pašvaldībai.