Ziņojums Nr. 5121

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2020.02.27 07:02
GPS koordinātes: 24.03251, 56.93261 +/- 8.0m
Apstiprināts: 2020.02.27
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Sadzīves atkritumi izkaisīti

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Rīgas domei.