Ziņojums Nr. 5119

Papildu informācija

Statuss izvērtēšanā
Organizācija Olaines novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.02.26 13:02
GPS koordinātes: 24.03908, 56.84699 +/- 29.0m
Apstiprināts: 2020.02.27
Pieņemts izvērtēšanai: 2020.02.27
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts


Olaines novadā aiz Gaismām mežā ceļa sazars uz ūdens sūkņu staciju un bijušo kūdras pārkraušanas platformu (kura nu jau likvidēta). Te jau vairāki gadi piesārņota vide, regulāri atkritumu kaudzes - riepas, šiferis u.c. mēsli. Arī ceļš uz kūdras platformu aizbērts ar atkritumu kaudzi, domāju ka to varētu norobežot daudz civilizētākā veidā. GPS koordinātes 56.854504, 24.037545

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Olaines novada pašvaldībai.