Ziņojums Nr. 5107

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Valmieras reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2020.02.26 00:02
GPS koordinātes: 25.27294, 57.33197 +/- 19.032m
Apstiprināts: 2020.02.26
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.03.13
Atrisināšanas ilgums: 16 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Patstāvīgi nelegāli tiek piesārņots gaiss.Kaimiņos pat tika izsaukta neatliekamā medicīniskā palīdzība.Kādam bija veselības problēmas. Ekipāža ieradās 1:30 26.02.2020

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Pieņemts darbam.