Ziņojums Nr. 5103

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2020.02.25 07:02
GPS koordinātes: 24.171, 56.96491 +/- 3.216m
Apstiprināts: 2020.02.25
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Rīgā, pretī Ieriķu ielas 20. namam ir šķūnīši, no kuriem daļa tika nojaukta kaut kad pusgadu atpakaļ, bet būvgruži atstāti. Tagad uz tiem izveidojusies nelegāla atkritumu izgāztuve. Cik varu, cenšos vākt, taču būvgružus aizvākt nevaru, līdz ar ko skats tik un tā izskatās baiss un pat bīstams apkārtējiem.
Mans vārds ir Gunta Patkovska, mob.nr. 22016083, dzīvoju Ieriķu ielā 18-2.

Apstiprinātāja komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Valsts vides dienesta Lielrīgas reģionālajai vides pārvaldei.

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Rīgas domei.