Ziņojums Nr. 5100

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.02.24 16:02
GPS koordinātes: 25.27319, 57.33208 +/- 5.7196m
Apstiprināts: 2020.02.25
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

18:34 24.02.2020 Uz ceļa braucamās daļas mētājas koksnes atkritumi grāvī plēves gabali jau kuro dienu guļ.Klasiska gaisa piesārņojuma aina, braucot garām salona ventilācija ir pilnībā jāiszslēdz lai mazinātu piesārņojuma nokļūšanu salonā un plaušās.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!
Gaisa piesārņojuma gadījumos ziņojiet Valsts vides dienestam 24/7 zvanot +371 26 33 88 00, lai varētu izskatīt sūdzību nekavējoties!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Valsts vides dienesta Vidzemes reģionālajai vides pārvaldei.