Ziņojums Nr. 5090

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Ozolnieku novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.02.24 14:02
GPS koordinātes: 23.8948, 56.73712
Apstiprināts: 2020.02.25
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Nelegālā izgāztuve pie īpašuma-grausta Āres, Dalbē

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Ozolnieku novada pašvaldībai.