Ziņojums Nr. 5084

Papildu informācija

Statuss izvērtēšanā
Organizācija Nīcas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.02.24 11:02
GPS koordinātes: 20.98388, 56.34634 +/- 5.0m
Apstiprināts: 2020.02.25
Pieņemts izvērtēšanai: 2020.02.25
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Šie gruži joprojām nav savākti..

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Nīcas novada pašvaldībai.