Ziņojums Nr. 5073

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Jelgavas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.02.23 13:02
GPS koordinātes: 23.7384, 56.62448 +/- 12.136m
Apstiprināts: 2020.02.25
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Skuju ielas 27 mājas iemītnieki regulāri izmet un daļēji norok dažādus atkritumus

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Jelgavas pilsētas domei.