Ziņojums Nr. 5069

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Valmieras reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2020.02.23 12:02
GPS koordinātes: 25.27305, 57.33215 +/- 6.0m
Apstiprināts: 2020.02.24
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.03.13
Atrisināšanas ilgums: 18 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Divs diennaktis privātīpašuma gaisa telpā tiek iepludinātas dumgāzes. Mēs esam no mocīti.Aputas vieta jūtamies noguruši.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

E-pasta adrese, no kura saņemat šo paziņojumu, to nosūta automātiski un nav paredzēta saziņai. Lūdzu uz to nerakstīt.

Šādos vides aizsardzības prasību pārkāpumu gadījumos ziņojiet Valsts vides dienestam 24/7 zvanot +371 26 33 88 00, lai varētu izskatīt sūdzību nekavējoties!

Inspektora komentāri

Pieņemts darbam.