Ziņojums Nr. 5067

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Krustpils novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.02.23 10:02
GPS koordinātes: 26.3727, 56.4526
Apstiprināts: 2020.02.25
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Steķu sils, sadzīves atkritumi.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Krustpils novada pašvaldībai.