Ziņojums Nr. 5064

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas meži
Pieteikuma datums: 2020.02.23 10:02
GPS koordinātes: 24.21472, 56.9542 +/- 3.6m
Apstiprināts: 2020.02.26
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

miskaste pie koka !

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai- Rīgas meži.