Ziņojums Nr. 5054

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Valmieras reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2020.02.22 19:02
GPS koordinātes: 25.27674, 57.3282 +/- 8.7930m
Apstiprināts: 2020.02.25
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

21:42 22.02.2020 Notekūdeņi no ražotnes teritorijas kopā ar atkritumiem skalo ceļu.Notekūdeņu sistēma nepareizi izprojektēta un netiek uzturēta lietošanas kārtībā un nav novērsta atkritumu iekļūšana tajā.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Valsts vides dienesta Vidzemes reģionālajai vides pārvaldei.