Ziņojums Nr. 5053

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Ķekavas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.02.22 15:02
GPS koordinātes: 24.1382, 56.89613
Apstiprināts: 2020.02.26
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Auto piebrauca pie Rimi A7 dienesta ieejas,un izmeta pa logu šo kasti. Jā,tā ir tikai kartona kaste,tomēr tas ir mēslojums. Blakus šim veikalam ir arī privātmājas.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai- Ķekavas novada pašvaldībai.