Ziņojums Nr. 5049

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Jūrmalas pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2020.02.22 09:02
GPS koordinātes: 23.54354, 56.97395 +/- 5.0000m
Apstiprināts: 2020.02.25
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Ķemeru nacionālā parka teritorija tiek notiek mežizstrāde

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Jūrmalas pilsētas domei.