Ziņojums Nr. 5048

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Jūrmalas pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2020.02.22 09:02
GPS koordinātes: 23.5487, 56.97589 +/- 6.0000m
Apstiprināts: 2020.02.25
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.03.04
Atrisināšanas ilgums: 11 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Teritorija izmestas riepas un sadzīves priekšmeti

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Atkritumi savākti