Ziņojums Nr. 5044

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2020.02.22 09:02
GPS koordinātes: 24.01229, 56.94524 +/- 6.0m
Apstiprināts: 2020.02.26
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Ilgstoši nekopta teritorija. Rīga, Zolitūde (pie Rimi Gramzdas). Anniņmuižas iela blakus jaunuzceltam Lidl.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai -Rīgas domei