Ziņojums Nr. 5042

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Salaspils novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.02.22 08:02
GPS koordinātes: 24.29687, 56.86284 +/- 4.9m
Apstiprināts: 2020.02.25
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

atkritumi mežā

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai -Salaspils novada pašvaldība