Ziņojums Nr. 5040

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Jūrmalas pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2020.02.22 07:02
GPS koordinātes: 23.74944, 56.9555 +/- 5.0000m
Apstiprināts: 2020.02.25
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.03.04
Atrisināšanas ilgums: 11 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Izmesti priekšmeti meža jau aptuveni mēnesi stāv

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Atkritumi savākti