Ziņojums Nr. 5037

Papildu informācija

Statuss noraidīts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.02.21 17:02
GPS koordinātes: 24.20647, 56.90453 +/- 4.9m
Apstiprināts:
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.02.24
Atrisināšanas ilgums: 2 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Sveiki biju iedomājies, ka aplikācijā pārkāpumus var ieziņot vēlāk, brīdī, kad pieejams internets. Izrādās ka nevar pievienot ne bildi, ne arī atrašanās vietu kartē, jeb es ko nemāku atrast aplikācijā? . Vai nav
plānots kā atrisināt šādu nepilnību? Un iesaku nomainīt pamatkartes slāni, kur kaut kas arī ir redzams. Google kartes slānis ir ļoti nepilnīgs, nav viensētu nosaukumi, ceļi nepilnīgi,
utt. Kā varu ieziņot par bīstamu atkritumu nelegālu izgāztuvi?

Apstiprinātāja komentāri

Jūsu ziņojums tiek atstāts bez izskatīšanas. Nav fotoattēla vai koordināšu.