Ziņojums Nr. 5036

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2020.02.21 13:02
GPS koordinātes: 24.06095, 56.95727
Apstiprināts: 2020.02.26
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Vairākus mēnešus ielas malā stāv izmesti atkritumi.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai -Rīgas domei