Ziņojums Nr. 5033

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Zemgales reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2020.02.20 16:02
GPS koordinātes: 23.79547, 56.66062 +/- 64.009m
Apstiprināts: 2020.02.21
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.02.21
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Ozolnieku novads, Raubēni, Meža ceļš 4. Kā redzams, notekūdeņu tvertnes saturs atkal plūst uz grāvi, šoreiz gan mazākā apjomā. Lūdzam rīkoties, lai nepieļautu turpmāku vides piesārņošanu. Uzņēmuma pienākums būtu attīrīt grāvi, kurā regulāru notekūdeņu iepludināšanas rezultātā vairs nav dzīvības pazīmju, pat krūmi vairākus gadus vairs neataug!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

E-pasta adrese, no kura saņemat šo paziņojumu, to nosūta automātiski un nav paredzēta saziņai. Lūdzu uz to nerakstīt.

Inspektora komentāri

21.02.2020. VVD Zemgales RVP inspektori ir veikuši atkārtotu minētā objekta apsekošanu, kuras laikā konstatēts, ka nav notikusi atkārtota skalošanas notekūdeņu noplūde grāvī (pēc 17.02.). Uzņēmums ir 20.02.2020. veicis krājaku izsūknēšanu, kā arī radis risinājumu sāls uzglabāšanai. Pārbaudes laikā nav konstatēts grāvī esošā ūdens piesārņojums, kā arī citas pazīmes, kas liecinātu par netipiskiem apstākļiem un grāvja piesārņošanu.

Ar cieņu - VVD Zemgales RVP