Ziņojums Nr. 5031

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Cēsu novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.02.20 13:02
GPS koordinātes: 25.3633, 57.49191 +/- 14.0m
Apstiprināts: 2020.02.21
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

atkritumi mežā

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

E-pasta adrese, no kura saņemat šo paziņojumu, to nosūta automātiski un nav paredzēta saziņai. Lūdzu uz to nerakstīt.

Inspektora komentāri


Ziņojums nodots izskatīšanai – Cēsu novada pašvaldībai.