Ziņojums Nr. 5019

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Jelgavas pilsētas Dome
Pieteikuma datums: 2020.02.20 05:02
GPS koordinātes: 23.74478, 56.66731 +/- 6.0m
Apstiprināts: 2020.02.20
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.02.26
Atrisināšanas ilgums: 6 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Lēnām sāk veidoties izgaztuve.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

E-pasta adrese, no kura saņemat šo paziņojumu, to nosūta automātiski un nav paredzēta saziņai. Lūdzu uz to nerakstīt.

Inspektora komentāri

VVD Zemgales reģionālā vides pārvalde 26.02.2020. ir saņēmusi Jelgavas pilsētas pašvaldības policijas vēstuli, kurā sniegta informācija par to, ka policija 19.02.2020. ir veikusi minētā īpašuma Vecajā ceļā 27B, Jelgavā apsekošanu un konstatējusi, ka iesniegtā informācija apstiprinās, uzdodot teritorijas īpašniekam teritoriju sakopt. Atkārtoti apsekojot īpašumu 24.02.2020., konstatēts, ka teritorija ir sakopta un atkritumi savākti.

Ar cieņu -
Zemgales RVP