Ziņojums Nr. 5011

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.02.18 18:02
GPS koordinātes: 24.1193, 56.99527 +/- 8.0012m
Apstiprināts:
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.02.19
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Sarkandaugavā (Tvaika ielā 4) smako pēc zālēm vai gumijas. Grūti noteikt, bet smaka drausmīga.

Inspektora komentāri

Koģenerācijas stacija Ganību dambis 40B, Rīga, kurināmais koksnes šķelda. Specifiska smaka smaka parādās kad ir DR vējš. Vairāku pārbaužu laikā neatļauts kurināmais nav konstatēts.