Ziņojums Nr. 4953

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.02.13 14:02
GPS koordinātes: 24.09233, 56.90436
Apstiprināts: 2020.02.14
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Rīgā, Ziepniekkalnā, Spulgas ielā (pārsvarā pie Spulgas ielas 6) paveras ļoti neglīts skats gājējiem un autobraucējiem. Ļoti daudz atkritumu.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

E-pasta adrese, no kura saņemat šo paziņojumu, to nosūta automātiski un nav paredzēta saziņai. Lūdzu uz to nerakstīt.

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Rīgas domei.