Ziņojums Nr. 4947

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Latvijas valsts meži
Pieteikuma datums: 2020.02.13 08:02
GPS koordinātes: 21.0006, 56.35001 +/- 5.0838m
Apstiprināts: 2020.02.14
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

kopš2018 gada septembra, VidesSOS nav spējīgs panākt šīs vietas sakārtošanu DP Bernāti.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

E-pasta adrese, no kura saņemat šo paziņojumu, to nosūta automātiski un nav paredzēta saziņai. Lūdzu uz to nerakstīt.

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - „Latvijas valsts meži”.